ТИЖДЕНЬ ПСИХОЛОГІЇ


З 24 по 28 квітня у Миропільському ліцеї проходив тиждень психології, метою якого була  популяризація такої науки, як «Психологія».  Протягом тижня учні поповнювали свої знання про свій внутрішній світ, вчилися технік резільєнтності , стабілізації свого емоційного стану, працювали у команді, відпрацьовували  навички конструктивного спілкування з однолітками, розвивали комунікативні здібності, упевненість у своїх діях, вчилися культури поведінки.

Діти долучилися до пізнавальної гри – квест « Цікава психологія». Під час гри команди рухалися по локаціях: « Логіка», «Мислення», «Спостережливість», « Емоції», «Уява», «Пам’ять», «Увага», виконували цікаві завдання, розвивали свої пізнавальні процеси та знайомилися із світом психології людини, тренували своє фізичне та ментальне здоров’я.  

 Проведення тематичного тижня має велике значення, адже психологія сприяє підвищенню психологічної культури та психологічної обізнаності. Важливо усім нам усвідомлювати, що звертатися до психолога – прояв сильної особистості, то ж будьмо сильними! Піклуймося про своє психологічне здоров’я! 

P.S. Психологічна служба дякує своїм колегам, вчителям – асистентам, які долучилися до організації та проведення психологічного тижня.

Дякуємо практичному психологу Левківській Юлії Сергіївні та соціальному педагогу Коваль Юлії Олександрівні за яскраві емоції дітей, креативні завдання та позитивну атмосферу.

Реклама
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s