Профорієнтаційна екскурсія до Житомирського університету імені Івана Франка


Цікавим і пізнавальним став сьогоднішній день для старшокласників. У рамках профорієнтації, випускники нашого закладу та учнівське самоврядування відвідали Житомирський університет імені Івана Франка. Високий рівень вступної кампанії було відчутно уже на підході до університету. Нас зустріла декан природничого факультету Романюк Руслана Костянтинівна і люб’язно супроводжувала під час усієї екскурсії аудиторіями та лабораторіями університету.
Організатори профорієнтаційної екскурсії розповіли вступникам про факультети, спеціальності, особливості навчання в університеті, проживання, працевлаштування, участь у різнопланових соціальних, громадських, спортивних та культурно-масових заходах, в яких приймає участь студенти університету. Випускникам показали сучасні навчальні аудиторії, творчі майстерні та лабораторії університету. Діти жваво цікавилися переліком спеціальностей за якими здійснюється підготовка фахівців, професіями, які вони матимуть після навчання. Вони отримали більше інформації про можливості та перспективи навчання в цьому університеті, що допоможе їм зробити свідомий вибір щодо майбутньої професії. Майбутніх вступників запросили на навчання та на підготовчі курси, де здійснюється якісна підготовка з предметів НМТ.

Щиро вдячні організаторам природничого факультету Житомирського університету імені Івана Франка за проведення цікавої та захоплюючої зустрічі. Море вражень, знань та професійних таємниць повезли школярі додому. Дякуємо за сприяння у проведенні профорієнтаційної екскурсійної поїздки Миропільській селищній раді.

Реклама
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s