ЕКСКУРСІЯ ПОЛІСЬКИМ НАЦІОНАЛЬНИМ УНІВЕРСИТЕТОМ


Поліський національний університет відомий своєю гостинністю та завжди радий зустрічати гостей. Тому сьогодні одинадцятикласники нашого закладу відвідали університет, де ознайомилися з його інфраструктурою, особливостями навчання, перспективами подальшого працевлаштування та отримали відповіді на актуальні питання щодо цьогорічної вступної кампанії.

Для майбутніх абітурієнтів була проведена захоплююча екскурсія закладом, зокрема, вони були ознайомлені з світлими й просторими аудиторіями у яких навчаються студенти, актовим залом, лабораторіями, кафедрами університету, мавши можливість особисто поспілкуватись із викладачами, поставивши їм декілька запитань, які цікавили.

Учні були вражені матеріально-технічною базою, якою володіє університет і надзвичайно приємними викладачами, які навчають і виховують у студентах справжніх фахівців своєї справи.

Щиро дякуємо керівництву та професорсько-викладацькому складу Поліського національного університету за теплу зустріч та цікаву екскурсію. Із собою наші випускники привезли прекрасні враження і впевненість у тому, що Поліський національний університет – саме той заклад вищої освіти, якому варто довірити своє майбутнє.

Реклама
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s