Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності


Сьогодні українські діти як ніколи мають бути озброєні знаннями, уміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Своєчасне навчання та прищеплення дитині навичок щодо дотримання правил безпечної поведінки дозволить запобігти нещасним випадкам з їх участю, сформувати свідоме розуміння  цінності власного життя та здоров’я. Основна мета проведення «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» – допомогти сформувати у здобувачів освіти свідоме ставлення до свого життя і здоров’я, оволодіти основами здорового способу життя, життєвими навичками безпечної для життя і здоров’я поведінки у повсякденному житті та при виникненні надзвичайних ситуацій.
       У нашому закладі з 13  по 17 березня 2023 року був  проведений тиждень знань безпеки життєдіяльності. У його рамках пройшли найрізноманітніші заходи, основною метою яких було формування в учнів свідомого ставлення до свого життя та здоров’я; популяризація основних правил безпечної життєдіяльності серед молоді; розвиток в учнів життєвих навичок, що мають ключове значення для безпеки повсякденного життя.
        
Зокрема було проведено:  години спілкування, профілактичні бесіди, ігри, вікторини, хвилинки-дискусії, тематичні заняття з питань протипожежної безпеки, безпечної поведінки на вулицях, дорогах і водоймах,  профілактика побутового травматизму.

Ми переконані, що кожна людина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючись правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Реклама
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s