9 БЕРЕЗНЯ – ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ ВЕЛИКОГО КОБЗАРЯ


Сьогодні ми вшановуємо пам’ять великого Кобзаря. Український поет і художник, прозаїк і етнограф, Тарас Шевченко мав короткий земний шлях. Але увесь процес перетворення цієї людини з раба у вільного громадянина, борця і патріота – це яскравий приклад нескореності духа, мудрості, любові та людяності, притаманних кращим синам нашого народу.

    Творчість Кобзаря – його думки, мрії, тривоги надихали і надихають сьогодні цілі покоління борців за незалежність нашої Батьківщини. У його щирому, проникливому слові закладена горда і волелюбна українська душа, а мудрі настанови – завжди будуть у наших серцях, які б випробування не траплялися, особливо в наш час. Тема свободи актуальна сьогодні на всій земній кулі. Тому не випадково вірші Кобзаря перекладено більш ніж ста мовами світу. На його честь названо сотні населених пунктів, встановлено тисячі пам’ятників та пам’ятних знаків.

    Ми пишаємося і вкотре переконуємося у тому, що слово має величезну силу у житті людей і є не лише засобом для спілкування, а й справжньою зброєю.

Тож наслідуйте, вивчайте Кобзаря і відстоюйте загальнонаціональні цінності. 

Слава Україні! Героям Слава!

Реклама
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s