Віртуальна конференція “Онлайн-урок – територія успіху та творчості”


В ці чудові осінні дні для наших учнів проходять канікули, але для вчителів – це час роботи, можливість засвоїти нові технології навчання, обмінятися досвідом із колегами. Карантин та дистанційне навчання стали викликом для педагогів всього світу. ОНЛАЙН – ПЕДАГОГІКА – це вже не так інновація, як життєва необхідність освітнього процесу. Саме тому, 22 жовтня, за допомогою платформи ZOOM відбулася продуктивна та насичена онлайн-конференція вчителів суспільно-гуманітарного циклу “Онлайн-урок – теорія успіху та творчості”.

На воркшопі педагоги говорили про те, як планувати і проводити онлайн – уроки, щоб дітям було цікаво, щоб вони були активні та уважні, а вчителі при цьому якісно відпрацьовували зміст навчального матеріалу. Всі разом протягом двох годин практикували вправи “Муха” та “Доміно”, які допомагають на онлайн – уроці активізувати увагу дітей, познайомилися з вправою тібетських монахів для відпочинку очей та подолання ефекту власного відзеркалення. Практикували використання сучасних ресурсів для роботи на онлайн – уроці, які дозволяють вчителю вийти за рамки “голови, що постійно говорить”. Поповнили свою скарбничку знань за допомогою застосунків гугл – доска ( групова робота), Baamboozle та wordwall.net., (ігрові платформи ) Mentimeter (ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК НА УРОЦІ за допомогою хмаринки слів), робота з мемами – як засобом сприйняття інформації через візуалізацію. Складали чек – лист ідеального онлайн – УРОКУ, поділилися “секретами” відомих онлайн – педагогів для створення успішних zoom- конференцій. Дві години зустрічі для кожного педагога були насичені новими підходами та практичними завданнями, за допомогою яких учасники отримали додаткові можливості вдосконалити свою професійну компетентність.

Дякуємо організаторам, за чудову нагоду поміркувати над тим, як вчити і навчати креативно, а ще, найголовніше, допомогти дитині «відкривати» нові знання за допомогою цікавих і нестандартних підходів у своїй роботі.

Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s