Школа 3.0. Анкета-опитувальник для вчителів Миропільської гімназії


Доброго дня, дорогі учасники і учасниці опитування!

Вітаємо вас на Діагностиці Шкіл!

Опитування, яке ви збирається пройти допоможе вашій школі ефективніше розвиватися та працювати в рамках програми Школа 3.0. Громади. Після проходження опитування ви, за бажанням, отримаєте ваші персональні рекомендації, які допоможуть вам краще зорієнтуватися в освітній реформі і вашій ролі у ній. Їх не побачать ані інші вчителі, ані директор/ка.

Відповіді на запитання залишаться конфіденційними і використовуватимуться лише в узагальненому вигляді, тож відповідайте, будь ласка, максимально щиро. Саме узагальнені відповіді ви зможете опрацювати із ментором, директором та іншими колегами. В опитуванні немає правильних і неправильних відповідей. Чим відвертіше ви відповідатимете, тим кориснішими будуть рекомендації, які ви отримаєте.

Коли опитування пройде мінімально необхідна частка вчителів вашої школи, ви також отримаєте загальні результати по школі (в залежності від розміру школи це 20-100% вчителів).

Опитування містить шість блоків запитань і займе орієнтовно 20 хвилин. Спробуйте виділити цей час так, аби не відволікатися. Важливо аби ви пройшли опитування від початку і до кінця та до 15 березня.

Посилання на сам опитувальник: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScoufcm1bONrfGNr4V2Nz7Dz2jau5oRv-Fq279HDlollPGEWA/viewform

Гарного дня

команда “Про.Світ”!

Advertisements
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s