Здобутки педагогічної ниви


Нещодавно на Житомирщині завершився ІІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін  2019 року. Великі зусилля, наполегливість учнів, енергетика  та наукова потужність вчителів Миропільської гімназії сплелися у творчому мереживі і принесли нашому освітньому закладу  нові перемоги  на інтелектуальному олімпі.  І ми раді представити й привітати учнів та їх наставників, які цього року примножили здобутки ОНЗ «Миропільська гімназія».

Успішно впоралася з завданнями обласного туру олімпіади з географії одинадцятикласниця Грабіна Софія. У неї ІІІ місце серед однолітків. Школярку  до участі в обласній олімпіаді готувала вчитель географії Васильєва Тетяна Василівна.

Високу якість знань з іноземної мови продемонструвала учениця 9 – А класу Левківська Анастасія, яка виборола ІІІ місце на обласному рівні Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови. Своїм досягненням учениця завдячує вчителю Скурській Людмилі Миколаївні.

    Гарні результати  також маємо з німецької мови. Склавши гідну конкуренцію іншим учасникам, наші учні принесли одразу дві перемоги в скарбницю досягнень ОНЗ “Миропільська гімназія”. ІІ місце посіла Лебеденко Світлана (10-Б клас) та ІІІ місце Скурська Ірина (10-Б клас). Долати філологічні вершини ученицям допомагала вчитель Ольга Олексіївна Лесько – Фаустманн.

  Ще одне вагоме досягнення юних розумників Миропільської гімназії – ІІ місце на обласній олімпіаді з економіки. Таким результатом потішила Грабіна Софія (11 клас).  До участі у відповідальних змаганнях ученицю готувала Гиндич Інна Євгенівна.

   Яскравою зірочкою на небосхилі нашої гімназії  цього року засяяв учень 8 – А класу Ковальчук Юрій. Цей перспективний юнак виборов аж три цінні перемоги.  На обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики  учень посів ІІІ місце   ( привів до перемоги школяра його вчитель Лук’янчук  Віталій Олексійович),ІІ місце учень посів на обласному етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики (вчитель Шевчук Петро Георгійович).

20190301_114618

 

А також Ковальчук Юрій у напруженій інтелектуальній боротьбі здобув диплом  ІІІ ступеня ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт  МАН (Відділення комп’ютерних наук. Секція: комп’ютерні системи та мережі). Науковий керівник юного науковця – Шевчук Петро Георгійович.

20190301_085658

    Роботу  Ковальчука Юрія на тему «Дослідження алгоритмічних  структур засобами робота «Codey Rocky» відзначила навіть китайська фірма «Makeblock» першим в Україні  сертифікатом освітніх досягнень.

Всіх переможців та їх наставників щиро вітаємо з перемогою ! Бажаємо нашим учням не зупинятися на досягнутому і надалі ставити перед собою високі цілі та досягати їх.

Безмежно  вдячні педагогам, які зуміли запалити в дитячих серцях бажання до знань та вміння постійно удосконалюватись. Зичимо Вам ще більшого натхнення та стремління до підкорення найвищих результатів зі своїми вихованцями. Пам’ятаймо, щорічно відкриваючи нові імена, ми готуємо насправді потужну силу творців нової України. 

 

Advertisements
Опубліковано у Заклад в районних та обласних конкурсах. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s