Зустріч випукників 2003 року випуску


У суботу 28 липня в історико-краєзнавчому музеї при КУ ОНЗ “Миропільська гімназія” зустрілися однокласники 2003 року випуску, вихованці першої вчительки Марії Петрівни Ткачук та класного керівника Лариси Петрівни Солохи.

Зустріч випускників – це завжди чарівна мандрівка у світ дитинства та юності. То ж і ця зустріч наповнилася приємними спогадами про роки шкільного життя. Однокласники поринули у безтурботні і щасливі дитячі літа, кожен пригадав улюблений предмет і вчителя, цікавий епізод із шкільного життя, перше кохання. Саме у такі хвилини розумієш, що життя – то мить. Здавалося, що недавно закінчили школу, а промайнуло 15 років. Незабутніми були спогади про всіх вчителів, які щоранку заходили до  класу — бадьорі, енергійні, мудрі, красиві, щоб учити не тільки свого предмета, але й тому, як чесно прожити життя.

Пройшли, пробігли роки…  Але очі наших випускників не втратили веселих іскорок та блиску. У кожного своє життя, насичене подіями, усім є що розказати про себе, про свої здобутки, про свої родини. Привітні ведучі, Вікторія Степанюк та Ельвіра  Слєпцова, перегортали у пам’яті присутніх  сторінки безтурботного дитинства, згадували минуле, ставили  запитання і запрошували до діалогу.
Шкільні роки – найщасливіша пора у нашому житті. Ми так поспішаємо стати дорослими, що інколи не помічаємо цього. Зустрівшись через роки, розуміємо цінність  друзів дитинства, учительських уроків та неповторних моментів.

Advertisements
Опубліковано у Без категорії. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s