Нам є ким пишатися


Ось і пройшов випускний бал. Останнє гімназійне свято для учнів, бо сьогодні вони вже самостійні люди, незалежні від уроків і вчителів, бо навчання в гімназії  позаду, але всі думки зв’язані з нею, бо ж у ній прожито 11 років життя. Хіба вона може забутися – гімназія? Ще довго ходитиме думка про неї за кожним, хто цього літа вийшов з її стін у самостійне життя.

Дійсно, нашому селищу, учителям та батькам є ким пишатися – розумними та талановитими дітьми. А це заслуга і вчителів, які  довго працювали з дітьми, передавали їм свої знання та мудрість, вільний час, частинку свого серця, розкривали таланти дітей. Це заслуга і батьків, які виховували дітей, тому що без батьківської підтримки та порад такий успіх був би неможливим. І, звичайно ж, заслуга випускників, які докладали чимало зусиль під час навчання, старалися, були наполегливими.

Серед випускників  Миропільської ОТГ 2 золотих медалісток: дві сестрички, неодноразові переможці різноманітних конкурсів та Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, гордість КУ ОНЗ «Миропільська гімназія» – Данилюк Софія та Васильєва Карина.

Хочеться побажати, аби медалісти ніколи не розгубили в житті запал переможця, настрій та націленість на найвищий результат. А всім випускникам громади – цікавої дороги, якою ті йтимуть далі по життю, бути успішними, щоб згодом, завершивши навчання у вишах, перед юними миропільчанами не поставало питання про те, чи їхати працювати за кордон, чи працювати в Україні, тому що стан справ в області та Україні повинен бути таким, щоб отримані знання, вміння та навички вони лишали тут, роблячи успішними селище, область та всю Україну.

Advertisements
Опубліковано у Освітній процес. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s