Читаємо влітку


У сучасному світі стрімкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій книга залишається джерелом знань, мудрості, освіченості людини. Осягаючи зміст найкращих надбань світової, а в її контексті і національної літератури, школярі будь-якого віку формують не лише читацьку компетентність, але й, що є дуже важливим, розвивають комунікативні та мовознавчі навички, розширюють свій світогляд, підвищують рівень культурного розвитку. Організовуючи дозвілля під час літніх канікул, ми повинні пам’ятати, що саме читання є чудовим заняттям при пасивному відпочинку, який приходить на зміну активним рухливим розвагам.

Ми пропонуємо списки художніх творів з української та зарубіжної літератури для кожного класу. Прочитавши їх улітку, ви, дорогі діти, полегшите собі роботу у наступному навчальному році і, звичайно, відчуєте неперевершені емоції від казкових пригод, історичних екскурсів, детективних інтриг, романтичних та пригодницьких сюжетів…

Книги можна прочитати в електронному форматі, але не потрібно забувати і про бібліотеки та книгарні. Приємного дозвілля!!!

З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

ІЗ ЗАРУБІЖНОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Advertisements
Опубліковано у Освітній процес. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s