Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!!!


Усвідомлення батьківщини до кожного з нас приходить по-своєму. Але мине час — і кожний зрозуміє нерозривну єдність із рідною землею. Адже на цій землі зросли наші діди і батьки, на ній вчилися ходити ми, і зроблять перші кроки наші нащадки. Споконвіку боронили цю землю наші предки, берегли її як найцінніший скарб. Вона завжди була їхнім багатством.

Члени рою «Чайка» КУ ОНЗ «Миропільська гімназія»  на добровільних засадах у вільний час провели власну акцію «Чистий берег». Була прибрана територія місцевого  ставка  (річка Чоботівка, яка впадає у Случ). Це одне з найулюбленіших місць відпочинку миропільчан – місце купання від весни до осені. Учні 9-10 класів повиривали бур’яни, якими заріс берег, визбирали сміття, пофарбували лавочки. До речі, фарбу купили за кошти від зданої макулатури.

Спільна діяльність допоможе юним громадянам духовно і морально піднятися до рівня української національної ідеї і забезпечити її життєдайність. А розуміння того, що людина — це частинка великої матері-природи, яку не слід підкорювати, а треба жити з нею в гармонії, любити і берегти рідну землю, дбати про її благополуччя — це і є прояв патріотизму.

Сергій Кубай

Advertisements
Опубліковано у виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s