Тренінг для молоді


10 квітня  в Миропільській гімназії відбулась цікава та змістовна зустріч  учнів 10-го  та 11- х класів з випускником нашого навчального закладу Бураком Дмитром, котрий є  амбасадором проекту Ю – репорт Україна. Дмитро провів тренінг для старшокласників, у ході якого розповів про важливість участі молоді в прийнятті рішень на місцевому та державному рівні.

Одним з таких інструментів є проект Ю-репорт Україна- це система опитувань молоді шляхом СМС повідомлень та у Фейсбуці. Всі опитування є безкоштовними та анонімними й  охоплюють тематику будь – яких сфер діяльності. Результати опитування є фундаментом для реалізації молодіжної політики, запровадження цікавих ініціатив та залучення молоді до соціальних програм.

“Молодь- це рушій змін в Україні. Тому надзвичайно важливо, аби думка молоді була врахована під час прийняття важливих рішень”.

На тренінгу Дмитро поспілкувався з учнями та дав мотиваційні настанови з приводу того, що кожен з нас здатен змінити навколишній світ.  Для старшокласників, які стоять на порозі дорослого життя, зустріч з активним студентом надзвичайно корисна.

Це слайдшоу вимагає JavaScript.

Advertisements
Опубліковано у Події в закладі. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s