Дистанційне навчання


Нікому не секрет, що мережеві  технології стали невід’ємною складовою сучасного освітнього процесу. Використовуючи інформаційні ресурси мережі Інтернет, можна, інтегруючи їх в освітній процес, більш ефективно вирішувати цілий ряд завдань.

Нещодавно на базі нашого закладу освіти відбувся семінар “Сучасні технології в навчанні”, на якому був проведений майстер-клас  “Go Pollock—онлайн сервіс для миттєвих тестів”. Семінар став результативним, адже не тільки його учасники почали у своїй роботі застосовувати цю платформу. Так під час канікул учитель математики Пресіч Анатолій Миколайович за допомогою цього сервісу для учнів 9 класів дистанційно проводить підготовку до ДПА. Кожен учень, зареєструвавшись на сесії, може самостійно опрацювати завдання І рівня складності – 12 тестових питань. Учні мають змогу, не залишаючи домівки, перевірити  правильність їх виконання, навчитися раціонально використовувати відведений для роботи час, вибрати оптимальний темп роботи.

Учитель української мови і літератури Митнік Людмила Олексіївна на цій платформі для учнів 11-Б класу у форматі ЗНО підготувала питання з української літератури.

Advertisements
Опубліковано у Освітній процес. Додати до закладок постійне посилання.

Напишіть відгук

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s