Педагогіка партнерства між учителем і батьками


 2 лютого в ОНЗ “Миропільська гімназія” з батьками майбутніх першокласників проведено тематичне коло “Що таке нова українська школа?”

В рамках зустрічі заступник директора з навчально-виховної роботи Пресіч Олена Василівна ознайомила присутніх з реаліями та перспективами НУШ, організацією навчальної діяльності першокласників за новими стандартами. Доповідач звернула увагу на науково-педагогічний проект “Інтелект України”, який вмотивовує учителя до свободи творчості та професійного розвитку і допомагає дитині набути необхідних навичок роботи з інформацією, розвиває пізнавальні процеси, особистісні якості школяра.

 

Психолог навчального закладу Левківська Юлія Сергіївна розповіла про підготовку до навчання у новій українській школі та провела інтерактивну вправу “Коло питань”, яка допомогла усім присутнім створити портрет сучасного першокласника, охарактеризувати притаманні йому риси.

 

          

    Жваво пройшов майстер-клас “Ранкова зустріч”, організований учителем початкових класів Лук’янчук Тетяною Євгенівною, яка з допомогою батьків продемонструвала нові елементи проведення уроків.

     

Про один з важливих елементів НУШ, інклюзивну освіту, про досвід її впровадження у стінах нашого закладу розповіла учитель початкових класів Гнатюк Марія Олександрівна.

         

На завершення тематичне коло перетворилося у дружню розмову з запитаннями та відповідями, спогадами та роздумами про майбутнє наших першокласників, про нову українську школу.

        

                 

 

Advertisements
Опубліковано у Освітній процес. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s