Новорічні свята


  Новий рік неспроста вважають одним з найулюбленіших свят. Його однаково чекають і дорослі, і діти. Це свято дарує надію на краще, наповнює серця добром і теплом. Новий рік — це світла казка для всіх дітей, яку вони чекають з нетерпінням. Весело провела наша гімназія останнє свято у році. І хоч за вікном «плюс», а в залі справжня зимова казка. Сцена засяяла феєрією талантів учнів та вчителів. Запальні танці, приємна музика, новорічні пісні, ігри, яскраві костюми, щирі усмішки — це все створило новорічну атмосферу і драйвовий настрій нашим юним артистам та глядачам.

У нашій гімназії пройшло цього року аж 5 новорічних свят. Учні 6- Б класу  разом зі своїм класним керівником підготували для наймолодших школярів (першачків)  новорічну казку “Сніговик повертається”, у початкових класах з великим успіхом пройшов мюзикл “Бремен – шоу”.  Учні 5 – 7 класів  завітали в “Школу новорічних чарівників”, а одинадцятикласники разом з класними керівниками підготували справжню  новорічну кінофеєрію для старшокласників.

Фотозвіт можна переглянути ТУТ

До того ж на новорічну казку  в нашу гімназію завітали  учні Колодяжненської та Старомиропільської філій.  Для них гостинно  влаштували свято учні 4-х класів разом зі своїми класоводами.
А також 29 грудня   учні  нашої гімназії подарували справжнє новорічне свято  жителям с. Дертка.

   Адміністрація нашого навчального закладу висловлює щиру подяку всім, хто готував цього року новорічні свята: класоводам Лукянчук Т.Є., Гна -тюк М.О., класним керівникам Данилюк О.І., Солосі Л. П., Гиндич І.Є., Васильєвій Т.В., Левківській Ю.С., музичним керівникам Паламарчуку М.В, Клименку С.І., хореографу Бабійчук І.А.

   Особливо вдячні Миропільській фабриці “Веснянка” за пошиття новорічних костюмів, зокрема батькам наших учнів: Дашковець Марині, Кравчук Тетяні, Барвінській Вікторії, а також Бардаш Олені та Вікторії Костіч.

     Новорічне свято в перших класах  “Сніговик повертається”

  

                                        Мюзикл “Бремен – шоу” (2 -4 класи)

   

Школа новорічних чарівників (5-7 класи)

    

Новорічна кінофеєрія (8-11 класи)

   

Advertisements
Опубліковано у Події в закладі, виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.

Залишити відповідь

Заповніть поля нижче або авторизуйтесь клікнувши по іконці

Лого WordPress.com

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис WordPress.com. Log Out /  Змінити )

Google+ photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Google+. Log Out /  Змінити )

Twitter picture

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Twitter. Log Out /  Змінити )

Facebook photo

Ви коментуєте, використовуючи свій обліковий запис Facebook. Log Out /  Змінити )

З’єднання з %s