Читаємо влітку


У сучасному світі стрімкого розвитку інформаційно-комунікаційних технологій книга залишається джерелом знань, мудрості, освіченості людини. Осягаючи зміст найкращих надбань світової, а в її контексті і національної літератури, школярі будь-якого віку формують не лише читацьку компетентність, але й, що є дуже важливим, розвивають комунікативні та мовознавчі навички, розширюють свій світогляд, підвищують рівень культурного розвитку. Організовуючи дозвілля під час літніх канікул, ми повинні пам’ятати, що саме читання є чудовим заняттям при пасивному відпочинку, який приходить на зміну активним рухливим розвагам.

Ми пропонуємо списки художніх творів з української та зарубіжної літератури для кожного класу. Прочитавши їх улітку, ви, дорогі діти, полегшите собі роботу у наступному навчальному році і, звичайно, відчуєте неперевершені емоції від казкових пригод, історичних екскурсів, детективних інтриг, романтичних та пригодницьких сюжетів…

Книги можна прочитати в електронному форматі, але не потрібно забувати і про бібліотеки та книгарні.Приємного дозвілля!!!

СПИСКИ ЛІТЕРАТУРИ

Реклама
Запись опубликована в рубрике Без категорії. Добавьте в закладки постоянную ссылку.

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход / Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход / Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход / Изменить )

Google+ photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google+. Выход / Изменить )

Connecting to %s