Учням


ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВІЙНИ

Пам’ятайте!

unnamed

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Невигадані історії 1

 Невигадані історії 2

Невигадані історії 3

КІБЕРБУЛІНГ 

Якщо ти опинився/лася в ситуації,

ніколи не треба соромитися звернутися по допомогу до дорослих, тому що ситуація може стати небезпечною!!!     

Читати далі…

 

6_mainЯк обрати професію до душі

Закінчуєш навчання у школі та серйозно замислюєшся про своє покликання у житті? Ми можемо допомогти тобі обрати професію до душі. Дай відповідь на прості запитання і дізнаєшся, яка спеціальність тобі підходить найкраще. Адже, будь-яка робота має приносити задоволення, і не лише матеріальне, але й духовне. Ти ж не хочеш усе життя нудьгувати по вісім годин щодня? Саме тому  підготували для тебе цікавий тест на профорієнтацію . Він допоможе тобі краще пізнати себе та зробити правильний вибір своєї майбутньої професії.

Пройти тест

03Як обрати професію майбутнього?

Виступ Тамари Сухенко на конференції “Підлітки. Освіта. Інструкція до дії”

unnamed Гігієна для дітей: як уберегтися від злих мікробів?

Мультфільм для учнів 1-4 класів 

изображение_viber_2020-04-07_15-19-05

Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

18 жовтня 2007 року за ініціативи Європейського Парламенту  започаткований день боротьби з торгівлею людьми як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо – жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації   проблеми на глобальному рівні.

Торгівля  людьми –   означає здійснення з метою експлуатації вербування, перевезення, передачі, приховування або одержання людей шляхом погрози силою, її застосування   або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, вразливістю положення або шляхом підкупу у вигляді платежівабо вигод, для отримання згоди особи, що контролює іншу особу.

До вашої уваги фільм “Життя на продаж”