Районний етап


ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

З англійської мови:

Диплом І ступеня

  1. Румянцева Вікторія – 11 кл. (вч. Скурська Л.М.)
  2. Пустовідко Антон – 10 кл. (вч. Скурська Л.М.)
  3. Чумак Анастасія – 9 кл. (вч. Скурська Л.М.)

Диплом ІІ ступеня

  1. Румянцев Владислав– 11 кл. (вч. Скурська Л.М.)
  2. Антоневська Яна – 11 кл. (вч. Скурська Л.М.)
  3. Поліщук Євген – 10 кл. (вч. Скурська Л.М.)
  4.  Кришталь Ярослав – 9 кл. (вч. Студенс І.А.)

Диплом ІІІ ступеня

  1. Данилюк Софія – 10 кл. (вч. Скурська Л.М.)
  2. Дяченко Дарина – 8 кл. (вч. Скурська Л.М.)
  3. Скурська Ірина – 8 кл. (вч. Студенс І.А.)

З географії:

Диплом І ступеня

  1. Румянцева Вікторія – 11 кл. (вч. Васильєва Т.В.)

 Диплом ІІ ступеня

  1. Румянцев Владислав– 11 кл. (вч. Васильєва Т.В.)

Диплом ІІІ ступеня

  1. Кравченко Андрій– 10 кл. (вч. Васильєва Т.В.)
  2. Грабіна Софія – 9 кл. (вч. Васильєва Т.В.)

З астрономії:

Диплом І ступеня

  1. Румянцева Вікторія – 11 кл. (вч. Прокопов П.Д.)

 Диплом ІІ ступеня

  1. Румянцев Владислав– 11 кл. (вч. Прокопов П.Д.)

З хімії:

Диплом ІІ ступеня

  1. Румянцев Владислав– 11 кл. (вч. Солоха Л.П.)
  2. Шрам Ярослав– 11 кл. (вч. Солоха Л.П.)

Диплом ІІІ ступеня

  1. Яцкова Анна– 10 кл. (вч. Солоха Л.П.)

З історії:

Диплом І ступеня

  1. Лебеденко Світлана– 8 кл. (вч. Яцков В.А.).
  2. Гаськова Анжеліка– 8 кл. (вч. Яцков В.А.).

Диплом ІІ ступеня

  1. Кубай Сергій– 9 кл. (вч. Яцков В.А.)

З економіки:

Диплом І ступеня

  1. Румянцев Владислав– 11 кл. (вч. Гиндич І.Є.)
  2. Пустовідко Антон– 10 кл. (вч. Гиндич І.Є.)
  3. Полоневич Денис– 9 кл. (вч. Гиндич І.Є.)

Диплом ІІІ ступеня

1. Вовк Катерина– 9 кл. (вч. Гиндич І.Є.)

З математики:

Диплом І ступеня

  1. Ковальчук Юрій– 6 кл. (вч. Лук’янчук В.О.)
  2. Пустовідко Антон– 10 кл. (вч. Лук’янчук В.О.)

Диплом ІІ ступеня

  1. Левицький Богдан– 6 кл. (вч. Лук’янчук В.О.)

Диплом ІІІ ступеня

  1. Михайленко Максим– 7 кл. (вч. Пресіч О.В.)

З німецької мови:

Диплом І ступеня

  1. Скурська Ірина– 8 кл. (вч. Студенс І.А.)

Диплом ІІІ ступеня

  1. Дяченко Дарина – 8 кл. (вч. Студенс І.А.)

З правознавста:

Диплом ІІ ступеня

  1. Антоневська Яна– 11 кл. (вч. Яцков В.А.)
  2. Васильєва Карина– 10 кл. (вч. Яцков В.А.)

З фізики:

Диплом ІІ ступеня

  1. Кришталь Ярослав– 9 кл. (вч. Прокопов П.Д.)

Диплом ІІІ ступеня

  1. Пустовідко Антон– 10 кл. (вч. Прокопов П.Д.)
  2. Румянцева Вікторія– 11 кл. (вч. Прокопов П.Д.)

З інформатики:

Диплом І ступеня

  1. Поліщук Євген– 10 кл. (вч. Шевчук П.Г.)

Диплом ІІ ступеня

  1. Пустовідко Антон– 10 кл. (вч. Шевчук П.Г.)

З біології:

Диплом ІІІ ступеня

  1. Дяченко Дарина– 8 кл. (вч. Гаврилова О.Л.)
  2. Данилюк Софія– 10 кл. (вч. Данилюк О.І.)

З ІКТ:

Диплом ІІ ступеня

Єлагіна Ольга– 8 кл. (вч. Шевчук П.Г.)

З трудового навчання:

Диплом ІІІ ступеня

Михайлюк Назар – 9 кл. (вч. Хоменко В.О.)

Міжнародного мовознавчого конкурсу ім. П. Яцика

Диплом ІІ ступеня

  1. Слєпцова Ельвіра– 6 кл. (вч. Митнік Л.О.).
  2. Левківська Анастасія– 7 кл. (вч. Багінська О.А.).
  3. Грабіна Софія – 9 кл. (вч. Багінська О.А.).

Диплом ІІІ ступеня

  1. Рябчук Єлизавета- 6 кл. (вч. Митнік Л.О.).
  2. Данилюк Софія – 10 кл. (вч. Митнік Л.О.).

Всеукраїнський конкурс ім. Т. Шевченка

Диплом І ступеня

  1. Рябчук Єлизавета- 6 кл. (вч. Митнік Л.О.).

2.Данилюк Софія – 10 кл. (вч. Митнік Л.О.).

  1. Румянцева Вікторія – 11 кл. (вч. Ковальчук В.М.).

Диплом ІІ ступеня

  1. Левицький Богдан– 6 кл. (вч. Ковальчук В.М.).
  2. Левківська Анастасія– 7 кл. (вч. Багінська О.А.).
  3. Лебеденко Світлана– 8 кл. (вч. Власюк С.В.).
  4. Грабіна Софія – 9 кл. (вч. Багінська О.А.).

Диплом ІІІ ступеня

  1. Горячевський Артем- 5 кл. (вч. Митнік Л.О.).
  2. Скурська Ірина – 8 кл. (вч. Власюк С.В.).
  3. Яцкова Анна- 10 кл. (вч. Митнік Л.О.).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Advertisements