Обласний етап


2019 – 2020 навчальний рік

Всеукраїнські учнівські предметні олімпіади

  1. Ковальчук Юрій Володимирович, 9 клас – Диплом І ст. з інформатики, вчитель Шевчук Петро Геогрійович; Диплом ІІ ст. з математики, учитель Лук’янчук Віталій Олексійович
  2.  Рябчук Єлизавета Михайлівна, 9 клас – Диплом з української мови та літератури, учитель Митнік Людмила Олексіївна.

2018-2019 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Всеукраїнські учнівські предметні олімпіади

1. Грабіна Софія Миколаївана, 11 клас – Диплом ІІІ ст. з географії, учитель Васильєва Тетяна Василівна; Диплом ІІ ст. з економіки, учитель Гиндич Інна Євгенівна.
2. Левківська Анастасія Миколаївна, 9 клас – Диплом ІІІ ст. з англійської мови, учитель Скурська Людмила Миколаївна.
3. Лебеденко Світлана Сергіївна, 10 клас – Диплом ІІ ст. з німецької мови, учитель Лесько-Фаустманн Ольга Олексіївна.
4. Скурська Ірина Вікторівна, 10 клас – Диплом ІІІ ст. з німецької мови., учитель Лесько-Фаустманн Ольга Олексіївна.
5. Ковальчук Юрій Володимирович, 8 клас – Диплом ІІІ ст. з математики, учитель Лук’янчук Віталій Олексійович; Диплом ІІ ступеня з інформатики, учитель Шевчук Петро Георгійович).
Ковальчук Юрій також став переможцем ІІ (обласного етапу) Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН (Відділення комп’ютерних наук) та був нагороджений Дипломом ІІІ ступеня; учитель – Шевчук П. Г.

КОНКУРСИ

1. Клійчук НаталіЯ Станіславівна, 9 клас – Диплом управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської акції «Годівничка» у номінації «Кращий малюнок». Керівник Палажук Катерина Анатоліївна.
2. Колектив екологічної просвіти «Крокус» (Васильчук Дарина Дмитрівна, Єрощенко Анна Олександрівна, Захарова Ольга Сергіївна, Кравчук Ліна Миколаївна, Левківська Анастасія Миколаївна, Твердохліб Юлія Сергіївна – Диплом ІІІ ст. обласного етапу Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти «Земля-наш спільний дім». Керівник Яцкова Ірина Володимирівна.
3. Цьомик Артур Федорович, Гаврилов Сергій Вікторович, 10 клас – Диплом управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному етапі Всеукраїнської акції «День зустрічі птахів» (керівник Лесько Інна Володимирівна).
4. Поліщук Олександра Павлівна – Диплом управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації за перемогу в обласному етапі ІІ Всеукраїнського конкурсу «Гуманне ставлення до тварин» (керівник – Олійник Тетяна Василівна).

2017-2018 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Грамота
Грабіній Софії, учениці 10 класу
за перемогу в обласному конкурсі творчих робіт
“Мої 10 кроків на посаді голови ОТГ” 
Науковий керівник – Багінська Ольга Анатоліївна
2. Грамота
Васильєвій Карині, учениці 11 класу
за перемогу в обласному конкурсі творчих робіт
“Сучасний вектор розвитку Житомирщини” 
Науковий керівник – Васильєва Тетяна Василівна
3. Диплом ІІ ступеня
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
Лебеденко Світлана, учениця 9 класу
Учитель – Лесько-Фаустманн Ольга Олексіївна 
4. Диплом ІІ ступеня
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з німецької мови
Скурська Ірина, учениця 9 класу
Учитель – Лесько-Фаустманн Ольга Олексіївна 
5.Диплом ІІ ступеня
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Ковальчук Юрій, учень 7 класу
Учитель – Повнич Петро Степанович
6. Диплом ІІІ ступеня
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформатики
Поліщук Євген, учень 11 класу
Учитель – Шевчук Петро Георгійович
7. Диплом ІІІ ступеня
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики
Ковальчук Юрій, учень 7 класу
Учитель – Лук’янчук Віталій Олексійович
8. Диплом ІІІ ступеня
ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади
з географії
Грабіна Софія, учениця 10 класу
Учитель – Васильєва Тетяна Василівна
9. Диплом І ступеня
Обласний конкурс творчих робіт  «Житомирщина – моя мала Батьківщина».
Данилюк Софія учениця 11 класу. 
Учитель –  Інна Євгенівна Гиндич.
10. Диплом ІІІ ступеня
Обласний телевізійний конкурс-фестиваль «Зірочко, засвітись!» номінація “Художнє читання”
Циганков Руслан – учень 11 класу. 
Учитель – Митнік Людмила Олексіївна.

 

           

2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Диплом ІІІ ст.

предметної учнівської олімпіади з географії

Румянцева Вікторія, учениця 11 класу

Вчитель: Васильєва Т.В.

 

Диплом ІІ ст.

      предметної учнівської олімпіади з англійської мови

Чумак Анастасія, учениця 9 класу

Учитель: Скурська Л. М. 

 

Диплом ІІІ ст.

предметної учнівської олімпіади з англійської мови

Пустовідко Антон, учень 10 класу

Учитель: Скурська Л.М.

 

Всеукраїнський конкурс
“Парки – легені міст і сіл”

Учні 6-х класів

Керівник проекту: Данилюк О. І., учитель біології

 

Всеукраїнський юнацький фестиваль  “В об’єктиві натураліста – 2017”

Номінація: “Слайд-фільм”

Творча група “Случани”
Керівник проекту: Васильєва Т.В., учитель географії

Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “День зустрічі птахів – 2017”

Практична номінація

Бичковська Анна, учениця 7 класу

Керівник проекту: Палажук К.А., учитель української мови та літератури

 

ІІ Міжнародний українсько-литовський конкурс малюнків «Здай кров заради життя»

Клійчук Наталія, учениця 7 класу

Ковальчук Юрій, учень 6 класу

 

Х Міжнародний екологічний конкурс

у номінації  «Оповідання з діалогом

«Розмова з краплею води»:

Левицький Богдан, учень 6 класу

Ковальчук Юрій, учень 6 класу

Миколаєнко Олександр, учень 4 класу

у номінації  «Крапля води в об’єктиві»

(природний стан води)»:

Ткачук Анастасія, учениця 5 класу

Семенюк Софія, учениця 1 класу

у номінації «Вірш  «Розмова з краплею води»»:

Моржов Ігор, учень 2 класу

Олійник Анастасія, учениця 3 класу