Дослідницькі проєкти


Музей поповнюється учнівськими краєзнавчими проєктами-дослідженнями:

  • Матеріали краєзнавчого пошуково-дослідницького проекту “Літературні сторінки селища над Случчю” учнями 9-Б класу на чолі з класним керівником Ольгою Анатоліївною Багінською. Дев’ятикласники дослідили та презентували життєвий і творчий шлях літературних митців – мешканців і уродженців Мирополя.
  • Марафон презентацій краєзнавчих дослідницько-пошукових проектів продовжили учні 8-А класу з класним керівником Коваль Юлією Олександрівною. Учні з успіхом представили свою роботу “Мистецька палітра Миропілля”. музей
  • «Історія Морополля у фотографіях» підготовлена учнями 8-Б класу на чолі з класним керівником Лесько Інною Володимирівною. Учні висвітлили цікаві відомості з історії рідного селища та з життя наших відомих земляків. Захоплива і повчальна інформація підтверджувалася світлинами, які юні дослідники здобували з різних джерел. Високохудожні витвори майстрів фотографії: Анатолія Дмитровича Кухарука, Олексія Семеновича Турбовського, Петра Володимировича Клименка – зафіксували для нащадків історичні моменти життя селища. музей1
  • До 100-річчя Української революції в історико-краєзнавчому музеї відбулася науково-практична конференція старшокласників під керівництвом вчителя історії Яцкова Володимира Анатолійовича.
  •  відбулася презентація Житомирської міської книги пам’яті. Серед 38 описаних доль загиблих Героїв одна з статей присвячена нашому земляку, незламному кіборгу, Атаманчуку Олександру. Рідні Олександра вирішили передати книгу на зберігання до музею, аби молоде покоління пам’ятало: ціна мирного неба над нашою землею – життя молодих хлопців, які, не вагаючись, стали на захист України від ворога.