Кабінет інформатики


Інформатика, як шкільна дисципліна, з’явилась у нашій школі в 1985 році. Називався предмет “Інформатика та обчислювальна техніка” і передбачав вивчення принципів роботи та управління ЕОМ (електронно-обчислювальниих машин) які ще називали комп’ютерами. За кілька десятиліть термін “комп’ютер” повністю витіснив назву електронно-обчислювальна машина, але на той час учні такі пристрої могли розглядати лише теоретично. Першим вчителем інформатики у нашій школі була Жана Романівна Юзькевич.

Перший комп’ютерний клас у Миропільску середню школу №1 (так тоді називалась Миропільська гімназія) потрапив на початку дев’яностих років минулого століття. Для його встановлення було виділено тодішній кабінет історії, що знаходився навпроти учительської, зараз там кабінет біології. Техніка надійшла найкраща із того, що тоді поставлялося у школи – учнівські комп’ютери Пошук – 2 та вчительські IBM 386DX. На той час у школах встановлювали різні моделі комп’ютерів радянського виробництва: “Іскра”, “ДВК”, “БК”, “Агат”, “УКНЦ” та інші, практично не сумісні між собою і такі, що дуже швидко морально старіли. Наші ж “Пошуки” були клоном перших персональних комп’ютерів розроблених за принципом “відкритої архітектури” знаменитих IBM PS. Центальний, же комп’ютер взагалі був повністю імпортний, це практично найновіша, на той час” реалізація тієї ж серії IBM-сумісних машин. Прийняв кабінет та налагодив його роботу молодий тоді вчитель математики та фізики Анатолій Миколайович Пресіч.

Теперішнє приміщення кабінет інформатики отримав у 2000 році коли наша школа, одна з лише чотирьох шкіл Житомирської області, потрапила у програму президента України “Комп’ютеризація сільських шкіл”.
IMG_20170410_113106IMG_20170414_133900